Boldnettet - kb SMS pmindelser
Klub 664 - 2021 > Statistik - Mål
 
 «Navn»»M««A»«G»«R»«K»«M/K»«KAR»
1Kasper Fredløv Sonberg1160071,571,57
2Henrik Skovgaard Larsen570090,560,67
3Simon Gudiksen4500140,290,93
4Anders Elleby Nielsen3300110,270,73
5Jonas Bak310070,431,57
6Simon Sørensen2210160,121,56
7Mikael Elbæk1200120,080,42
8Claus Hjort1210150,070,73
9Christian Laversen100070,140,57
10Martin Sørensen100070,141,14
11Stig Grøntved Starck020040,000,75
12Jacob Malmskov010040,002,00
13Troels Faldorf0100100,000,60
14Jonas Langeland Pedersen0100100,001,20
15Jan Kromann000010,000,00
16Nis Refslund Poulsen000010,002,00
17Daniel Thomsen000060,001,33
 
Vælg Sæson
© Boldnettet.dk

Ny funktion:
Har du flere bruger-konti i samme klub?

Det er nu muligt at koble flere brugere sammen på ét login!

Det gøres under "SpillerSite" -> "Personlige indstillinger"

Boldnettet