Boldnettet - kb SMS pmindelser
Klub 664 - 2022 > Statistik - Karakter
 
 «Navn»«M»«A»«G»«R»«K»«M/K»»KAR«
1Kasper Fredløv Sonberg940071,291,86
2Jacob Malmskov310070,431,71
3Claus Hjort111080,121,12
4Simon Gudiksen1500100,101,00
5Troels Faldorf100070,141,00
6Simon Sørensen000070,001,00
7Henrik Skovgaard Larsen110030,331,00
8Jonas Langeland Pedersen010030,001,00
9Jonas Bak201060,330,83
10Mikael Elbæk010090,000,44
11Anders Elleby Nielsen010050,000,40
12Daniel Thomsen210060,330,33
13Martin Sørensen010030,000,33
14Michael Rømer100011,000,00
 
Vælg Sæson
© Boldnettet.dk

Ny funktion:
Har du flere bruger-konti i samme klub?

Det er nu muligt at koble flere brugere sammen på ét login!

Det gøres under "SpillerSite" -> "Personlige indstillinger"

Boldnettet