Boldnettet - kb SMS pmindelser
Klub 664 - 2021 > Statistik - Karakter
 
 «Navn»«M»«A»«G»«R»«K»«M/K»»KAR«
1Simon Sørensen2210100,202,10
2Nis Refslund Poulsen000010,002,00
3Daniel Thomsen000040,001,75
4Jonas Bak100040,251,75
5Kasper Fredløv Sonberg660041,501,50
6Stig Grøntved Starck010020,001,50
7Martin Sørensen100050,201,40
8Simon Gudiksen420090,441,11
9Jonas Langeland Pedersen000050,001,00
10Jacob Malmskov000020,001,00
11Anders Elleby Nielsen220080,250,88
12Henrik Skovgaard Larsen370070,430,71
13Christian Laversen100070,140,57
14Claus Hjort1210100,100,30
15Mikael Elbæk110080,120,25
16Troels Faldorf000040,000,25
 
Vælg Sæson
© Boldnettet.dk

Ny funktion:
Har du flere bruger-konti i samme klub?

Det er nu muligt at koble flere brugere sammen på ét login!

Det gøres under "SpillerSite" -> "Personlige indstillinger"

Boldnettet