Klub 664 - 2020 > Statistik - Kampe
 
 «Navn»«M»«A»«G»«R»»K««M/K»«KAR»
1Mikael Elbæk1200100,100,60
2Claus Hjort1100100,100,50
3Simon Gudiksen400090,441,22
4Anders Elleby Nielsen000080,000,12
5Troels Faldorf000070,000,86
6Henrik Skovgaard Larsen510060,830,50
7Jakob Kjær000060,000,67
8Simon Sørensen000060,001,67
9Stig Grøntved Starck010050,000,40
10Christian Laversen000050,000,80
11Jonas Langeland Pedersen000030,003,33
12Jonas Bak000030,001,33
13Jan Kromann000030,000,33
14Daniel Thomsen110020,502,00
15Morten Skovvang100020,501,00
16Den hemmelige Tiger000010,000,00
17Kenneth Andersen000010,000,00
18Michael Rømer000010,000,00
 
Vælg Sæson
© Boldnettet.dk

Ny funktion:
Har du flere bruger-konti i samme klub?

Det er nu muligt at koble flere brugere sammen på ét login!

Det gøres under "SpillerSite" -> "Personlige indstillinger"

Boldnettet