Boldnettet - kb SMS pmindelser
Klub 664 - 2022 > Statistik - Røde kort
 
 «Navn»«M»«A»«G»»R««K»«M/K»«KAR»
1Michael Rømer100011,000,00
2Jonas Langeland Pedersen010030,001,00
3Martin Sørensen010030,000,33
4Henrik Skovgaard Larsen110030,331,00
5Anders Elleby Nielsen010050,000,40
6Jonas Bak201060,330,83
7Daniel Thomsen210060,330,33
8Simon Sørensen000070,001,00
9Troels Faldorf100070,141,00
10Kasper Fredløv Sonberg940071,291,86
11Jacob Malmskov310070,431,71
12Claus Hjort111080,121,12
13Mikael Elbæk010090,000,44
14Simon Gudiksen1500100,101,00
 
Vælg Sæson
© Boldnettet.dk

Ny funktion:
Har du flere bruger-konti i samme klub?

Det er nu muligt at koble flere brugere sammen på ét login!

Det gøres under "SpillerSite" -> "Personlige indstillinger"

Boldnettet