Boldnettet - kb SMS pmindelser
Klub 664 - 2022 > Statistik - Gule kort
 
 «Navn»«M»«A»»G««R»«K»«M/K»«KAR»
1Jonas Bak201060,330,83
2Claus Hjort111080,121,12
3Michael Rømer100011,000,00
4Martin Sørensen010030,000,33
5Henrik Skovgaard Larsen110030,331,00
6Jonas Langeland Pedersen010030,001,00
7Anders Elleby Nielsen010050,000,40
8Daniel Thomsen210060,330,33
9Troels Faldorf100070,141,00
10Kasper Fredløv Sonberg940071,291,86
11Jacob Malmskov310070,431,71
12Simon Sørensen000070,001,00
13Mikael Elbæk010090,000,44
14Simon Gudiksen1500100,101,00
 
Vælg Sæson
© Boldnettet.dk

Ny funktion:
Har du flere bruger-konti i samme klub?

Det er nu muligt at koble flere brugere sammen på ét login!

Det gøres under "SpillerSite" -> "Personlige indstillinger"

Boldnettet