Boldnettet - kb SMS pmindelser
Klub 664 - 2022 > Statistik - Mål
 
 «Navn»»M««A»«G»«R»«K»«M/K»«KAR»
1Kasper Fredløv Sonberg940071,291,86
2Jacob Malmskov310070,431,71
3Daniel Thomsen210060,330,33
4Jonas Bak201060,330,83
5Simon Gudiksen1500100,101,00
6Henrik Skovgaard Larsen110030,331,00
7Claus Hjort111080,121,12
8Michael Rømer100011,000,00
9Troels Faldorf100070,141,00
10Martin Sørensen010030,000,33
11Jonas Langeland Pedersen010030,001,00
12Anders Elleby Nielsen010050,000,40
13Mikael Elbæk010090,000,44
14Simon Sørensen000070,001,00
 
Vælg Sæson
© Boldnettet.dk

Ny funktion:
Har du flere bruger-konti i samme klub?

Det er nu muligt at koble flere brugere sammen på ét login!

Det gøres under "SpillerSite" -> "Personlige indstillinger"

Boldnettet