Klub 664 - 2020 > Statistik - Mål
 
 «Navn»»M««A»«G»«R»«K»«M/K»«KAR»
1Henrik Skovgaard Larsen510060,830,50
2Simon Gudiksen400090,441,22
3Mikael Elbæk1200100,100,60
4Daniel Thomsen110020,502,00
5Claus Hjort1100100,100,50
6Morten Skovvang100020,501,00
7Stig Grøntved Starck010050,000,40
8Michael Rømer000010,000,00
9Den hemmelige Tiger000010,000,00
10Kenneth Andersen000010,000,00
11Jan Kromann000030,000,33
12Jonas Langeland Pedersen000030,003,33
13Jonas Bak000030,001,33
14Christian Laversen000050,000,80
15Jakob Kjær000060,000,67
16Simon Sørensen000060,001,67
17Troels Faldorf000070,000,86
18Anders Elleby Nielsen000080,000,12
 
Vælg Sæson
© Boldnettet.dk

Ny funktion:
Har du flere bruger-konti i samme klub?

Det er nu muligt at koble flere brugere sammen på ét login!

Det gøres under "SpillerSite" -> "Personlige indstillinger"

Boldnettet