Klub 664 - 2019 > Statistik - Mål
 
 «Navn»»M««A»«G»«R»«K»«M/K»«KAR»
1Henrik Skovgaard Larsen17100121,421,42
2Anders G. Nielsen210090,220,56
3Anders Elleby Nielsen140080,120,62
4Flemming Hein Andersen120020,500,00
5Daniel Thomsen110030,330,33
6Claus Hjort1100110,090,82
7Morten Sauer100011,004,00
8Jonas Bak100060,170,83
9Simon Sørensen1000110,091,09
10Stig Grøntved Starck0500120,000,92
11Henrik Carøe Bylling020030,001,00
12Michael Rømer010010,001,00
13Simon Hejsel010020,000,00
14Ebbe Jung Josefsson000010,001,00
15Samir Nielsen Khammal000010,000,00
16Daniel Pryn000010,001,00
17Nikolaj Kjær Jensen000020,000,00
18Christian Goldbach000020,000,50
19Mikael Elbæk000030,000,33
20Jan Kromann000030,000,00
21Troels Faldorf000030,000,00
22Morten Breinholdt000040,000,00
23Jakob Binderup000040,001,50
24Jonas Langeland Pedersen000060,000,17
25Jakob Kjær000060,001,17
26Christian Laversen000080,000,62
 
Vælg Sæson
© Boldnettet.dk

Ny funktion:
Har du flere bruger-konti i samme klub?

Det er nu muligt at koble flere brugere sammen på ét login!

Det gøres under "SpillerSite" -> "Personlige indstillinger"

Boldnettet