Boldnettet - kb SMS pmindelser
Klub 664 - 2019 > Statistik - Mål
 
 «Navn»»M««A»«G»«R»«K»«M/K»«KAR»
1Henrik Skovgaard Larsen19100131,461,46
2Anders G. Nielsen210090,220,56
3Anders Elleby Nielsen140080,120,62
4Flemming Hein Andersen120020,500,00
5Daniel Thomsen120040,250,75
6Claus Hjort1100120,080,75
7Morten Sauer100011,004,00
8Jonas Bak100060,170,83
9Simon Sørensen1000120,081,00
10Stig Grøntved Starck0600130,000,85
11Henrik Carøe Bylling020030,001,00
12Michael Rømer010010,001,00
13Simon Hejsel010020,000,00
14Ebbe Jung Josefsson000010,001,00
15Samir Nielsen Khammal000010,000,00
16Daniel Pryn000010,001,00
17Christian Goldbach000020,000,50
18Nikolaj Kjær Jensen000020,000,00
19Jan Kromann000030,000,00
20Troels Faldorf000030,000,00
21Mikael Elbæk000030,000,33
22Jakob Binderup000040,001,50
23Morten Breinholdt000040,000,00
24Jakob Kjær000060,001,17
25Jonas Langeland Pedersen000060,000,17
26Christian Laversen000090,000,56
 
Vælg Sæson
© Boldnettet.dk

Ny funktion:
Har du flere bruger-konti i samme klub?

Det er nu muligt at koble flere brugere sammen på ét login!

Det gøres under "SpillerSite" -> "Personlige indstillinger"

Boldnettet