Klub 664 - 2019 > Statistik - Mål
 
 «Navn»»M««A»«G»«R»«K»«M/K»«KAR»
1Henrik Skovgaard Larsen19100131,461,46
2Anders G. Nielsen210090,220,56
3Anders Elleby Nielsen140080,120,62
4Flemming Hein Andersen120020,500,00
5Daniel Thomsen120040,250,75
6Claus Hjort1100120,080,75
7Morten Sauer100011,004,00
8Jonas Bak100060,170,83
9Simon Sørensen1000120,081,00
10Stig Grøntved Starck0600130,000,85
11Henrik Carøe Bylling020030,001,00
12Michael Rømer010010,001,00
13Simon Hejsel010020,000,00
14Daniel Pryn000010,001,00
15Ebbe Jung Josefsson000010,001,00
16Samir Nielsen Khammal000010,000,00
17Nikolaj Kjær Jensen000020,000,00
18Christian Goldbach000020,000,50
19Troels Faldorf000030,000,00
20Mikael Elbæk000030,000,33
21Jan Kromann000030,000,00
22Morten Breinholdt000040,000,00
23Jakob Binderup000040,001,50
24Jakob Kjær000060,001,17
25Jonas Langeland Pedersen000060,000,17
26Christian Laversen000090,000,56
 
Vælg Sæson
© Boldnettet.dk

Ny funktion:
Har du flere bruger-konti i samme klub?

Det er nu muligt at koble flere brugere sammen på ét login!

Det gøres under "SpillerSite" -> "Personlige indstillinger"

Boldnettet