Klub 664 - 2018 > Statistik - Mål
 
 «Navn»»M««A»«G»«R»«K»«M/K»«KAR»
1Simon Hejsel510060,831,33
2Henrik Skovgaard Larsen410070,570,71
3Jonas Bak260070,292,29
4Peter Antonsen200040,501,75
5Simon Sørensen1200130,080,85
6Claus Hjort110090,110,67
7Henrik Carøe Bylling110090,111,44
8Anders G. Nielsen110090,111,89
9Christian Laversen1100110,090,00
10Christian Goldbach100020,501,00
11Mikael Elbæk100060,170,17
12Stig Grøntved Larsen100080,121,25
13Morten Sauer020060,001,67
14Jan Kromann010030,000,33
15Troels Faldorf000010,000,00
16Nis Refslund Poulsen000010,004,00
17Michael Rømer000010,000,00
18Mikkel Jakobsen000010,001,00
19Simon Markussen000010,000,00
20Daniel Thomsen000020,000,00
21Daniel Pryn000020,004,50
22Nikolaj Kjær Jensen000030,000,00
23Søren Lagoni000040,000,25
24Jakob Kjær000040,000,00
25Jonas Langeland Pedersen000080,001,88
26Anders Elleby Nielsen0000110,000,45
 
Vælg Sæson
© Boldnettet.dk

Ny funktion:
Har du flere bruger-konti i samme klub?

Det er nu muligt at koble flere brugere sammen på ét login!

Det gøres under "SpillerSite" -> "Personlige indstillinger"

Boldnettet