Boldnettet - kb SMS pmindelser
 
 «Navn»»M««A»«G»«R»«K»«M/K»«KAR»
1Henrik Skovgaard Larsen36500410,880,95
2Christian Laversen3127221680,180,57
3Thomas Thomsen271800300,901,67
4Morten Sauer2323001050,221,47
5Michael Rømer231611330,701,39
6Jacob Malmskov1924401030,181,18
7Jakob Kjær Jensen161222520,310,92
8Alexander Held16500390,410,59
9Ole Clausen13600580,220,81
10HP Jakobsen10300101,001,60
11Simon Sørensen912701420,061,32
12Simon Hejsel9710280,321,46
13Kenneth Andersen9710410,221,37
14Jonas Mannov8400570,140,75
15Mikkel Bergmann810042,001,75
16Mads Sørensen71431900,080,67
17Samir Nielsen Khammal7640250,281,60
18Søren Lagoni7000270,260,85
19Magnus Agervold61000280,211,36
20Peter Kiær6810370,162,19
21Enrico Cañal Bruland6600130,462,77
22Anders G. Nielsen6300370,161,11
23Jonas Bak4700140,291,86
24Tommy Damborg Jensen4500260,151,08
25Nicolas Vollerup4400250,160,88
26Jonas Langeland Pedersen4400430,091,58
27Daniel Thomsen4300250,160,40
28Flemming Hein Andersen4200170,241,47
29Morten Breinholdt42001040,040,94
30Simon Markussen4100160,250,44
31Anders Elleby Nielsen31400740,040,42
32Per Kongsted3400230,131,52
33Ebbe Jung Josefsson310060,501,67
34Henrik Bertelsen310090,330,67
35Henrik Horn3110150,200,40
36Jakob Binderup2310250,081,88
37Mikael Elbæk2300280,070,50
38Claus Hjort2310280,070,57
39Anders Lagoni2100140,140,79
40Peter Antonsen2100180,111,17
41Kasper Mosekjær2100290,070,52
42Julian Rennhak11100270,041,11
43Henrik Carøe Bylling1600200,051,10
44Troels Faldorf1520430,020,67
45Jakob Kjær1300250,040,52
46Stig Grøntved Starck1200110,091,27
47Christian Goldbach1200170,061,00
48Rasmus Gosvig110030,331,67
49Bjarke Holm110070,140,43
50Jan Kromann1100130,080,15
51Nis Refslund Poulsen1100230,041,22
52Jesper Pedersen100090,111,00
53Jakob Bøjen0500110,000,27
54Dorte Bekker Jensen0300150,000,13
55Dennis Hellegaard0300310,001,71
56Frank Thøgersen0200110,000,55
57Mikkel Jakobsen010030,000,33
58Peter de Fine Licht010040,000,75
59Daniel Pryn0100110,002,18
60Søren Hanghøj Kristensen000010,000,00
61Rasmus Mathiesen000020,000,00
62Martin Pedersen000020,000,00
63Joachim Delventhal000030,000,00
64Casper Posselt000040,001,25
65Andreas Knudsen000040,000,25
66Lunde Ljungberg000050,001,60
67Jeppe H. Jakobsen001070,000,14
68Bjarke G. Rasmussen0000140,000,64
69Nikolaj Kjær Jensen0000190,000,32
 
Vælg Sæson
© Boldnettet.dk

Ny funktion:
Har du flere bruger-konti i samme klub?

Det er nu muligt at koble flere brugere sammen på ét login!

Det gøres under "SpillerSite" -> "Personlige indstillinger"

Boldnettet