Boldnettet - kb SMS pmindelser
Klub 664 - 2020 > Statistik - Karakter
 
 «Navn»«M»«A»«G»«R»«K»«M/K»»KAR«
1Jonas Langeland Pedersen000030,003,33
2Daniel Thomsen110020,502,00
3Simon Sørensen000060,001,67
4Jonas Bak000030,001,33
5Simon Gudiksen400090,441,22
6Morten Skovvang100020,501,00
7Troels Faldorf000070,000,86
8Christian Laversen000050,000,80
9Jakob Kjær000060,000,67
10Mikael Elbæk1200100,100,60
11Claus Hjort1100100,100,50
12Henrik Skovgaard Larsen510060,830,50
13Stig Grøntved Starck010050,000,40
14Jan Kromann000030,000,33
15Anders Elleby Nielsen000080,000,12
16Den hemmelige Tiger000010,000,00
17Kenneth Andersen000010,000,00
18Michael Rømer000010,000,00
 
Vælg Sæson
© Boldnettet.dk

Ny funktion:
Har du flere bruger-konti i samme klub?

Det er nu muligt at koble flere brugere sammen på ét login!

Det gøres under "SpillerSite" -> "Personlige indstillinger"

Boldnettet