Klub 664 - 2019 > Statistik - Karakter
 
 «Navn»«M»«A»«G»«R»«K»«M/K»»KAR«
1Morten Sauer100011,004,00
2Jakob Binderup000040,001,50
3Henrik Skovgaard Larsen19100131,461,46
4Jakob Kjær000060,001,17
5Simon Sørensen1000120,081,00
6Henrik Carøe Bylling020030,001,00
7Michael Rømer010010,001,00
8Ebbe Jung Josefsson000010,001,00
9Daniel Pryn000010,001,00
10Stig Grøntved Starck0600130,000,85
11Jonas Bak100060,170,83
12Claus Hjort1100120,080,75
13Daniel Thomsen120040,250,75
14Anders Elleby Nielsen140080,120,62
15Christian Laversen000090,000,56
16Anders G. Nielsen210090,220,56
17Christian Goldbach000020,000,50
18Mikael Elbæk000030,000,33
19Jonas Langeland Pedersen000060,000,17
20Morten Breinholdt000040,000,00
21Troels Faldorf000030,000,00
22Jan Kromann000030,000,00
23Flemming Hein Andersen120020,500,00
24Simon Hejsel010020,000,00
25Nikolaj Kjær Jensen000020,000,00
26Samir Nielsen Khammal000010,000,00
 
Vælg Sæson
© Boldnettet.dk

Ny funktion:
Har du flere bruger-konti i samme klub?

Det er nu muligt at koble flere brugere sammen på ét login!

Det gøres under "SpillerSite" -> "Personlige indstillinger"

Boldnettet