Boldnettet - kb SMS pmindelser
Klub 664 - 2021 > Statistik - Navn
 
 »Navn««M»«A»«G»«R»«K»«M/K»«KAR»
1Anders Elleby Nielsen220080,250,88
2Christian Laversen100070,140,57
3Claus Hjort1210100,100,30
4Daniel Thomsen000040,001,75
5Henrik Skovgaard Larsen370070,430,71
6Jacob Malmskov000020,001,00
7Jonas Bak100040,251,75
8Jonas Langeland Pedersen000050,001,00
9Kasper Fredløv Sonberg660041,501,50
10Martin Sørensen100050,201,40
11Mikael Elbæk110080,120,25
12Nis Refslund Poulsen000010,002,00
13Simon Gudiksen420090,441,11
14Simon Sørensen2210100,202,10
15Stig Grøntved Starck010020,001,50
16Troels Faldorf000040,000,25
 
Vælg Sæson
© Boldnettet.dk

Ny funktion:
Har du flere bruger-konti i samme klub?

Det er nu muligt at koble flere brugere sammen på ét login!

Det gøres under "SpillerSite" -> "Personlige indstillinger"

Boldnettet