Boldnettet - kb SMS pmindelser
Klub 664 - 2021 > Statistik - Navn
 
 »Navn««M»«A»«G»«R»«K»«M/K»«KAR»
1Anders Elleby Nielsen4300150,270,67
2Christian Laversen100070,140,57
3Claus Hjort3310190,160,63
4Daniel Thomsen000060,001,33
5Henrik Skovgaard Larsen71200130,540,46
6Jacob Malmskov010070,001,14
7Jakob Kjær000010,000,00
8Jan Kromann000010,000,00
9Jonas Bak320090,331,44
10Jonas Langeland Pedersen0100130,001,00
11Kasper Fredløv Sonberg19700101,903,00
12Martin Sørensen210090,221,11
13Mikael Elbæk1200140,070,43
14Nis Refslund Poulsen000010,002,00
15Simon Gudiksen4600170,240,94
16Simon Sørensen2410200,101,45
17Stig Grøntved Starck020040,000,75
18Troels Faldorf0200150,000,47
 
Vælg Sæson
© Boldnettet.dk

Ny funktion:
Har du flere bruger-konti i samme klub?

Det er nu muligt at koble flere brugere sammen på ét login!

Det gøres under "SpillerSite" -> "Personlige indstillinger"

Boldnettet