Klub 664 - 2019 > Statistik - Navn
 
 »Navn««M»«A»«G»«R»«K»«M/K»«KAR»
1Anders Elleby Nielsen140080,120,62
2Anders G. Nielsen210090,220,56
3Christian Goldbach000020,000,50
4Christian Laversen000090,000,56
5Claus Hjort1100120,080,75
6Daniel Pryn000010,001,00
7Daniel Thomsen120040,250,75
8Ebbe Jung Josefsson000010,001,00
9Flemming Hein Andersen120020,500,00
10Henrik Carøe Bylling020030,001,00
11Henrik Skovgaard Larsen19100131,461,46
12Jakob Binderup000040,001,50
13Jakob Kjær000060,001,17
14Jan Kromann000030,000,00
15Jonas Bak100060,170,83
16Jonas Langeland Pedersen000060,000,17
17Michael Rømer010010,001,00
18Mikael Elbæk000030,000,33
19Morten Breinholdt000040,000,00
20Morten Sauer100011,004,00
21Nikolaj Kjær Jensen000020,000,00
22Samir Nielsen Khammal000010,000,00
23Simon Hejsel010020,000,00
24Simon Sørensen1000120,081,00
25Stig Grøntved Starck0600130,000,85
26Troels Faldorf000030,000,00
 
Vælg Sæson
© Boldnettet.dk

Ny funktion:
Har du flere bruger-konti i samme klub?

Det er nu muligt at koble flere brugere sammen på ét login!

Det gøres under "SpillerSite" -> "Personlige indstillinger"

Boldnettet