Boldnettet - kb SMS pmindelser
Klub 664 - 2021 > Statistik - Mål pr. kamp
 
 «Navn»«M»«A»«G»«R»«K»»M/K««KAR»
1Kasper Fredløv Sonberg19700101,903,00
2Henrik Skovgaard Larsen71200130,540,46
3Jonas Bak320090,331,44
4Anders Elleby Nielsen4300150,270,67
5Simon Gudiksen4600170,240,94
6Martin Sørensen210090,221,11
7Claus Hjort3310190,160,63
8Christian Laversen100070,140,57
9Simon Sørensen2410200,101,45
10Mikael Elbæk1200140,070,43
11Troels Faldorf0200150,000,47
12Jonas Langeland Pedersen0100130,001,00
13Jacob Malmskov010070,001,14
14Daniel Thomsen000060,001,33
15Stig Grøntved Starck020040,000,75
16Nis Refslund Poulsen000010,002,00
17Jan Kromann000010,000,00
18Jakob Kjær000010,000,00
 
Vælg Sæson
© Boldnettet.dk

Ny funktion:
Har du flere bruger-konti i samme klub?

Det er nu muligt at koble flere brugere sammen på ét login!

Det gøres under "SpillerSite" -> "Personlige indstillinger"

Boldnettet