Boldnettet - kb SMS pmindelser
Klub 664 - 2021 > Statistik - Mål pr. kamp
 
 «Navn»«M»«A»«G»«R»«K»»M/K««KAR»
1Kasper Fredløv Sonberg660041,501,50
2Simon Gudiksen420090,441,11
3Henrik Skovgaard Larsen370070,430,71
4Anders Elleby Nielsen220080,250,88
5Jonas Bak100040,251,75
6Simon Sørensen2210100,202,10
7Martin Sørensen100050,201,40
8Christian Laversen100070,140,57
9Mikael Elbæk110080,120,25
10Claus Hjort1210100,100,30
11Jonas Langeland Pedersen000050,001,00
12Troels Faldorf000040,000,25
13Daniel Thomsen000040,001,75
14Stig Grøntved Starck010020,001,50
15Jacob Malmskov000020,001,00
16Nis Refslund Poulsen000010,002,00
 
Vælg Sæson
© Boldnettet.dk

Ny funktion:
Har du flere bruger-konti i samme klub?

Det er nu muligt at koble flere brugere sammen på ét login!

Det gøres under "SpillerSite" -> "Personlige indstillinger"

Boldnettet