Klub 664 - 2020 > Statistik - Mål pr. kamp
 
 «Navn»«M»«A»«G»«R»«K»»M/K««KAR»
1Henrik Skovgaard Larsen510060,830,50
2Daniel Thomsen110020,502,00
3Morten Skovvang100020,501,00
4Simon Gudiksen400090,441,22
5Mikael Elbæk1200100,100,60
6Claus Hjort1100100,100,50
7Anders Elleby Nielsen000080,000,12
8Troels Faldorf000070,000,86
9Simon Sørensen000060,001,67
10Jakob Kjær000060,000,67
11Stig Grøntved Starck010050,000,40
12Christian Laversen000050,000,80
13Jonas Langeland Pedersen000030,003,33
14Jonas Bak000030,001,33
15Jan Kromann000030,000,33
16Kenneth Andersen000010,000,00
17Michael Rømer000010,000,00
18Den hemmelige Tiger000010,000,00
 
Vælg Sæson
© Boldnettet.dk

Ny funktion:
Har du flere bruger-konti i samme klub?

Det er nu muligt at koble flere brugere sammen på ét login!

Det gøres under "SpillerSite" -> "Personlige indstillinger"

Boldnettet