Boldnettet - kb SMS pmindelser
Klub 664 - 2019 > Statistik - Mål pr. kamp
 
 «Navn»«M»«A»«G»«R»«K»»M/K««KAR»
1Henrik Skovgaard Larsen19100131,461,46
2Morten Sauer100011,004,00
3Flemming Hein Andersen120020,500,00
4Daniel Thomsen120040,250,75
5Anders G. Nielsen210090,220,56
6Jonas Bak100060,170,83
7Anders Elleby Nielsen140080,120,62
8Claus Hjort1100120,080,75
9Simon Sørensen1000120,081,00
10Stig Grøntved Starck0600130,000,85
11Christian Laversen000090,000,56
12Jakob Kjær000060,001,17
13Jonas Langeland Pedersen000060,000,17
14Jakob Binderup000040,001,50
15Morten Breinholdt000040,000,00
16Henrik Carøe Bylling020030,001,00
17Troels Faldorf000030,000,00
18Mikael Elbæk000030,000,33
19Jan Kromann000030,000,00
20Simon Hejsel010020,000,00
21Christian Goldbach000020,000,50
22Nikolaj Kjær Jensen000020,000,00
23Michael Rømer010010,001,00
24Daniel Pryn000010,001,00
25Ebbe Jung Josefsson000010,001,00
26Samir Nielsen Khammal000010,000,00
 
Vælg Sæson
© Boldnettet.dk

Ny funktion:
Har du flere bruger-konti i samme klub?

Det er nu muligt at koble flere brugere sammen på ét login!

Det gøres under "SpillerSite" -> "Personlige indstillinger"

Boldnettet