Klub 664 - 2021 > Statistik - Kampe
 
 «Navn»«M»«A»«G»«R»»K««M/K»«KAR»
1Simon Sørensen2410200,101,45
2Claus Hjort3310190,160,63
3Simon Gudiksen4600170,240,94
4Anders Elleby Nielsen4300150,270,67
5Troels Faldorf0200150,000,47
6Mikael Elbæk1200140,070,43
7Henrik Skovgaard Larsen71200130,540,46
8Jonas Langeland Pedersen0100130,001,00
9Kasper Fredløv Sonberg19700101,903,00
10Jonas Bak320090,331,44
11Martin Sørensen210090,221,11
12Christian Laversen100070,140,57
13Jacob Malmskov010070,001,14
14Daniel Thomsen000060,001,33
15Stig Grøntved Starck020040,000,75
16Jan Kromann000010,000,00
17Jakob Kjær000010,000,00
18Nis Refslund Poulsen000010,002,00
 
Vælg Sæson
© Boldnettet.dk

Ny funktion:
Har du flere bruger-konti i samme klub?

Det er nu muligt at koble flere brugere sammen på ét login!

Det gøres under "SpillerSite" -> "Personlige indstillinger"

Boldnettet