Boldnettet - kb SMS pmindelser
Klub 664 - 2021 > Statistik - Kampe
 
 «Navn»«M»«A»«G»«R»»K««M/K»«KAR»
1Simon Sørensen2210100,202,10
2Claus Hjort1210100,100,30
3Simon Gudiksen420090,441,11
4Anders Elleby Nielsen220080,250,88
5Mikael Elbæk110080,120,25
6Henrik Skovgaard Larsen370070,430,71
7Christian Laversen100070,140,57
8Martin Sørensen100050,201,40
9Jonas Langeland Pedersen000050,001,00
10Kasper Fredløv Sonberg660041,501,50
11Jonas Bak100040,251,75
12Daniel Thomsen000040,001,75
13Troels Faldorf000040,000,25
14Stig Grøntved Starck010020,001,50
15Jacob Malmskov000020,001,00
16Nis Refslund Poulsen000010,002,00
 
Vælg Sæson
© Boldnettet.dk

Ny funktion:
Har du flere bruger-konti i samme klub?

Det er nu muligt at koble flere brugere sammen på ét login!

Det gøres under "SpillerSite" -> "Personlige indstillinger"

Boldnettet