Klub 664 - 2019 > Statistik - Kampe
 
 «Navn»«M»«A»«G»«R»»K««M/K»«KAR»
1Henrik Skovgaard Larsen19100131,461,46
2Stig Grøntved Starck0600130,000,85
3Claus Hjort1100120,080,75
4Simon Sørensen1000120,081,00
5Anders G. Nielsen210090,220,56
6Christian Laversen000090,000,56
7Anders Elleby Nielsen140080,120,62
8Jonas Bak100060,170,83
9Jakob Kjær000060,001,17
10Jonas Langeland Pedersen000060,000,17
11Daniel Thomsen120040,250,75
12Jakob Binderup000040,001,50
13Morten Breinholdt000040,000,00
14Henrik Carøe Bylling020030,001,00
15Troels Faldorf000030,000,00
16Jan Kromann000030,000,00
17Mikael Elbæk000030,000,33
18Flemming Hein Andersen120020,500,00
19Simon Hejsel010020,000,00
20Nikolaj Kjær Jensen000020,000,00
21Christian Goldbach000020,000,50
22Morten Sauer100011,004,00
23Michael Rømer010010,001,00
24Ebbe Jung Josefsson000010,001,00
25Samir Nielsen Khammal000010,000,00
26Daniel Pryn000010,001,00
 
Vælg Sæson
© Boldnettet.dk

Ny funktion:
Har du flere bruger-konti i samme klub?

Det er nu muligt at koble flere brugere sammen på ét login!

Det gøres under "SpillerSite" -> "Personlige indstillinger"

Boldnettet