Klub 664 - 2021 > Statistik - Røde kort
 
 «Navn»«M»«A»«G»»R««K»«M/K»«KAR»
1Jan Kromann000010,000,00
2Jakob Kjær000010,000,00
3Nis Refslund Poulsen000010,002,00
4Stig Grøntved Starck020040,000,75
5Daniel Thomsen000060,001,33
6Christian Laversen100070,140,57
7Jacob Malmskov010070,001,14
8Martin Sørensen210090,221,11
9Jonas Bak320090,331,44
10Kasper Fredløv Sonberg19700101,903,00
11Henrik Skovgaard Larsen71200130,540,46
12Jonas Langeland Pedersen0100130,001,00
13Mikael Elbæk1200140,070,43
14Anders Elleby Nielsen4300150,270,67
15Troels Faldorf0200150,000,47
16Simon Gudiksen4600170,240,94
17Claus Hjort3310190,160,63
18Simon Sørensen2410200,101,45
 
Vælg Sæson
© Boldnettet.dk

Ny funktion:
Har du flere bruger-konti i samme klub?

Det er nu muligt at koble flere brugere sammen på ét login!

Det gøres under "SpillerSite" -> "Personlige indstillinger"

Boldnettet