Klub 664 - 2021 > Statistik - Røde kort
 
 «Navn»«M»«A»«G»»R««K»«M/K»«KAR»
1Nis Refslund Poulsen000010,002,00
2Jacob Malmskov000020,001,00
3Stig Grøntved Starck010020,001,50
4Troels Faldorf000040,000,25
5Jonas Bak100040,251,75
6Daniel Thomsen000040,001,75
7Kasper Fredløv Sonberg660041,501,50
8Jonas Langeland Pedersen000050,001,00
9Martin Sørensen100050,201,40
10Christian Laversen100070,140,57
11Henrik Skovgaard Larsen370070,430,71
12Anders Elleby Nielsen220080,250,88
13Mikael Elbæk110080,120,25
14Simon Gudiksen420090,441,11
15Claus Hjort1210100,100,30
16Simon Sørensen2210100,202,10
 
Vælg Sæson
© Boldnettet.dk

Ny funktion:
Har du flere bruger-konti i samme klub?

Det er nu muligt at koble flere brugere sammen på ét login!

Det gøres under "SpillerSite" -> "Personlige indstillinger"

Boldnettet