Klub 664 - 2019 > Statistik - Røde kort
 
 «Navn»«M»«A»«G»»R««K»«M/K»«KAR»
1Morten Sauer100011,004,00
2Michael Rømer010010,001,00
3Daniel Pryn000010,001,00
4Ebbe Jung Josefsson000010,001,00
5Samir Nielsen Khammal000010,000,00
6Simon Hejsel010020,000,00
7Nikolaj Kjær Jensen000020,000,00
8Flemming Hein Andersen120020,500,00
9Christian Goldbach000020,000,50
10Henrik Carøe Bylling020030,001,00
11Mikael Elbæk000030,000,33
12Jan Kromann000030,000,00
13Troels Faldorf000030,000,00
14Daniel Thomsen120040,250,75
15Morten Breinholdt000040,000,00
16Jakob Binderup000040,001,50
17Jonas Bak100060,170,83
18Jonas Langeland Pedersen000060,000,17
19Jakob Kjær000060,001,17
20Anders Elleby Nielsen140080,120,62
21Anders G. Nielsen210090,220,56
22Christian Laversen000090,000,56
23Simon Sørensen1000120,081,00
24Claus Hjort1100120,080,75
25Henrik Skovgaard Larsen19100131,461,46
26Stig Grøntved Starck0600130,000,85
 
Vælg Sæson
© Boldnettet.dk

Ny funktion:
Har du flere bruger-konti i samme klub?

Det er nu muligt at koble flere brugere sammen på ét login!

Det gøres under "SpillerSite" -> "Personlige indstillinger"

Boldnettet