Klub 664 - 2021 > Statistik - Gule kort
 
 «Navn»«M»«A»»G««R»«K»«M/K»«KAR»
1Claus Hjort1210100,100,30
2Simon Sørensen2210100,202,10
3Nis Refslund Poulsen000010,002,00
4Jacob Malmskov000020,001,00
5Stig Grøntved Starck010020,001,50
6Troels Faldorf000040,000,25
7Jonas Bak100040,251,75
8Daniel Thomsen000040,001,75
9Kasper Fredløv Sonberg660041,501,50
10Jonas Langeland Pedersen000050,001,00
11Martin Sørensen100050,201,40
12Christian Laversen100070,140,57
13Henrik Skovgaard Larsen370070,430,71
14Anders Elleby Nielsen220080,250,88
15Mikael Elbæk110080,120,25
16Simon Gudiksen420090,441,11
 
Vælg Sæson
© Boldnettet.dk

Ny funktion:
Har du flere bruger-konti i samme klub?

Det er nu muligt at koble flere brugere sammen på ét login!

Det gøres under "SpillerSite" -> "Personlige indstillinger"

Boldnettet