Boldnettet - kb SMS pmindelser
Klub 664 - 2021 > Statistik - Gule kort
 
 «Navn»«M»«A»»G««R»«K»«M/K»«KAR»
1Claus Hjort3310190,160,63
2Simon Sørensen2410200,101,45
3Jan Kromann000010,000,00
4Jakob Kjær000010,000,00
5Nis Refslund Poulsen000010,002,00
6Stig Grøntved Starck020040,000,75
7Daniel Thomsen000060,001,33
8Christian Laversen100070,140,57
9Jacob Malmskov010070,001,14
10Martin Sørensen210090,221,11
11Jonas Bak320090,331,44
12Kasper Fredløv Sonberg19700101,903,00
13Henrik Skovgaard Larsen71200130,540,46
14Jonas Langeland Pedersen0100130,001,00
15Mikael Elbæk1200140,070,43
16Anders Elleby Nielsen4300150,270,67
17Troels Faldorf0200150,000,47
18Simon Gudiksen4600170,240,94
 
Vælg Sæson
© Boldnettet.dk

Ny funktion:
Har du flere bruger-konti i samme klub?

Det er nu muligt at koble flere brugere sammen på ét login!

Det gøres under "SpillerSite" -> "Personlige indstillinger"

Boldnettet