Klub 664 - 2020 > Statistik - Gule kort
 
 «Navn»«M»«A»»G««R»«K»«M/K»«KAR»
1Den hemmelige Tiger000010,000,00
2Kenneth Andersen000010,000,00
3Michael Rømer000010,000,00
4Daniel Thomsen110020,502,00
5Morten Skovvang100020,501,00
6Jonas Langeland Pedersen000030,003,33
7Jonas Bak000030,001,33
8Jan Kromann000030,000,33
9Christian Laversen000050,000,80
10Stig Grøntved Starck010050,000,40
11Jakob Kjær000060,000,67
12Simon Sørensen000060,001,67
13Henrik Skovgaard Larsen510060,830,50
14Troels Faldorf000070,000,86
15Anders Elleby Nielsen000080,000,12
16Simon Gudiksen400090,441,22
17Mikael Elbæk1200100,100,60
18Claus Hjort1100100,100,50
 
Vælg Sæson
© Boldnettet.dk

Ny funktion:
Har du flere bruger-konti i samme klub?

Det er nu muligt at koble flere brugere sammen på ét login!

Det gøres under "SpillerSite" -> "Personlige indstillinger"

Boldnettet