Klub 664 - 2021 > Statistik - Assist
 
 «Navn»«M»»A««G»«R»«K»«M/K»«KAR»
1Henrik Skovgaard Larsen71200130,540,46
2Kasper Fredløv Sonberg19700101,903,00
3Simon Gudiksen4600170,240,94
4Simon Sørensen2410200,101,45
5Anders Elleby Nielsen4300150,270,67
6Claus Hjort3310190,160,63
7Jonas Bak320090,331,44
8Mikael Elbæk1200140,070,43
9Stig Grøntved Starck020040,000,75
10Troels Faldorf0200150,000,47
11Martin Sørensen210090,221,11
12Jacob Malmskov010070,001,14
13Jonas Langeland Pedersen0100130,001,00
14Christian Laversen100070,140,57
15Jan Kromann000010,000,00
16Jakob Kjær000010,000,00
17Nis Refslund Poulsen000010,002,00
18Daniel Thomsen000060,001,33
 
Vælg Sæson
© Boldnettet.dk

Ny funktion:
Har du flere bruger-konti i samme klub?

Det er nu muligt at koble flere brugere sammen på ét login!

Det gøres under "SpillerSite" -> "Personlige indstillinger"

Boldnettet