Klub 664 - 2019 > Statistik - Assist
 
 «Navn»«M»»A««G»«R»«K»«M/K»«KAR»
1Stig Grøntved Starck0600130,000,85
2Anders Elleby Nielsen140080,120,62
3Flemming Hein Andersen120020,500,00
4Daniel Thomsen120040,250,75
5Henrik Carøe Bylling020030,001,00
6Henrik Skovgaard Larsen19100131,461,46
7Anders G. Nielsen210090,220,56
8Claus Hjort1100120,080,75
9Michael Rømer010010,001,00
10Simon Hejsel010020,000,00
11Morten Sauer100011,004,00
12Jonas Bak100060,170,83
13Simon Sørensen1000120,081,00
14Daniel Pryn000010,001,00
15Ebbe Jung Josefsson000010,001,00
16Samir Nielsen Khammal000010,000,00
17Nikolaj Kjær Jensen000020,000,00
18Christian Goldbach000020,000,50
19Troels Faldorf000030,000,00
20Mikael Elbæk000030,000,33
21Jan Kromann000030,000,00
22Morten Breinholdt000040,000,00
23Jakob Binderup000040,001,50
24Jonas Langeland Pedersen000060,000,17
25Jakob Kjær000060,001,17
26Christian Laversen000090,000,56
 
Vælg Sæson
© Boldnettet.dk

Ny funktion:
Har du flere bruger-konti i samme klub?

Det er nu muligt at koble flere brugere sammen på ét login!

Det gøres under "SpillerSite" -> "Personlige indstillinger"

Boldnettet