Boldnettet - kb SMS pmindelser
Klub 664 - 2021 > Statistik - Mål
 
 «Navn»»M««A»«G»«R»«K»«M/K»«KAR»
1Kasper Fredløv Sonberg19700101,903,00
2Henrik Skovgaard Larsen71200130,540,46
3Simon Gudiksen4600170,240,94
4Anders Elleby Nielsen4300150,270,67
5Claus Hjort3310190,160,63
6Jonas Bak320090,331,44
7Simon Sørensen2410200,101,45
8Martin Sørensen210090,221,11
9Mikael Elbæk1200140,070,43
10Christian Laversen100070,140,57
11Stig Grøntved Starck020040,000,75
12Troels Faldorf0200150,000,47
13Jacob Malmskov010070,001,14
14Jonas Langeland Pedersen0100130,001,00
15Jakob Kjær000010,000,00
16Nis Refslund Poulsen000010,002,00
17Jan Kromann000010,000,00
18Daniel Thomsen000060,001,33
 
Vælg Sæson
© Boldnettet.dk

Ny funktion:
Har du flere bruger-konti i samme klub?

Det er nu muligt at koble flere brugere sammen på ét login!

Det gøres under "SpillerSite" -> "Personlige indstillinger"

Boldnettet