Boldnettet - kb SMS pmindelser
Klub 664 - 2021 > Statistik - Mål
 
 «Navn»»M««A»«G»«R»«K»«M/K»«KAR»
1Kasper Fredløv Sonberg660041,501,50
2Simon Gudiksen420090,441,11
3Henrik Skovgaard Larsen370070,430,71
4Anders Elleby Nielsen220080,250,88
5Simon Sørensen2210100,202,10
6Claus Hjort1210100,100,30
7Mikael Elbæk110080,120,25
8Jonas Bak100040,251,75
9Martin Sørensen100050,201,40
10Christian Laversen100070,140,57
11Stig Grøntved Starck010020,001,50
12Nis Refslund Poulsen000010,002,00
13Jacob Malmskov000020,001,00
14Troels Faldorf000040,000,25
15Daniel Thomsen000040,001,75
16Jonas Langeland Pedersen000050,001,00
 
Vælg Sæson
© Boldnettet.dk

Ny funktion:
Har du flere bruger-konti i samme klub?

Det er nu muligt at koble flere brugere sammen på ét login!

Det gøres under "SpillerSite" -> "Personlige indstillinger"

Boldnettet