Boldnettet - kb SMS pmindelser
 
 «Navn»»M««A»«G»«R»«K»«M/K»«KAR»
1Henrik Skovgaard Larsen52600540,960,85
2Christian Laversen3127221790,170,58
3Thomas Thomsen271800300,901,67
4Morten Sauer2423001060,231,49
5Michael Rømer231611340,681,35
6Jacob Malmskov1924401030,181,18
7Jakob Kjær Jensen161222520,310,92
8Alexander Held16500390,410,59
9Ole Clausen13600580,220,81
10Simon Sørensen1012701550,061,30
11HP Jakobsen10300101,001,60
12Simon Hejsel9710290,311,41
13Kenneth Andersen9710420,211,33
14Jonas Mannov8400570,140,75
15Mikkel Bergmann810042,001,75
16Mads Sørensen71431900,080,67
17Samir Nielsen Khammal7640250,281,60
18Søren Lagoni7000270,260,85
19Magnus Agervold61000280,211,36
20Peter Kiær6810370,162,19
21Enrico Cañal Bruland6600130,462,77
22Daniel Thomsen6500290,210,59
23Anders G. Nielsen6400420,141,05
24Flemming Hein Andersen5200180,281,39
25Anders Elleby Nielsen41800880,050,41
26Jonas Bak4700200,201,50
27Tommy Damborg Jensen4500260,151,08
28Claus Hjort4510450,090,60
29Nicolas Vollerup4400250,160,88
30Jonas Langeland Pedersen4400510,081,55
31Morten Breinholdt42001080,040,91
32Simon Markussen4100160,250,44
33Simon Gudiksen400090,441,22
34Mikael Elbæk3500400,080,52
35Per Kongsted3400230,131,52
36Ebbe Jung Josefsson310070,431,57
37Henrik Bertelsen310090,330,67
38Henrik Horn3110150,200,40
39Jakob Binderup2310260,081,81
40Anders Lagoni2100140,140,79
41Peter Antonsen2100180,111,17
42Kasper Mosekjær2100290,070,52
43Julian Rennhak11100270,041,11
44Stig Grøntved Starck1700260,040,88
45Henrik Carøe Bylling1600200,051,10
46Troels Faldorf1520510,020,69
47Jakob Kjær1300350,030,54
48Christian Goldbach1200170,061,00
49Rasmus Gosvig110030,331,67
50Bjarke Holm110070,140,43
51Jan Kromann1100190,050,16
52Nis Refslund Poulsen1100230,041,22
53Morten Skovvang100020,501,00
54Jesper Pedersen100090,111,00
55Jakob Bøjen0500110,000,27
56Dorte Bekker Jensen0300150,000,13
57Dennis Hellegaard0300310,001,71
58Frank Thøgersen0200110,000,55
59Mikkel Jakobsen010030,000,33
60Peter de Fine Licht010040,000,75
61Daniel Pryn0100110,002,18
62Den hemmelige Tiger000010,000,00
63Søren Hanghøj Kristensen000010,000,00
64Rasmus Mathiesen000020,000,00
65Martin Pedersen000020,000,00
66Joachim Delventhal000030,000,00
67Andreas Knudsen000040,000,25
68Casper Posselt000040,001,25
69Lunde Ljungberg000050,001,60
70Jeppe H. Jakobsen001070,000,14
71Bjarke G. Rasmussen0000140,000,64
72Nikolaj Kjær Jensen0000190,000,32
 
Vælg Sæson
© Boldnettet.dk

Ny funktion:
Har du flere bruger-konti i samme klub?

Det er nu muligt at koble flere brugere sammen på ét login!

Det gøres under "SpillerSite" -> "Personlige indstillinger"

Boldnettet